Home > Uitslagen 2015 > 2500-3500 standaard
 
 
 
 
 

2500-3500 standaard

 
eind plaats Naam deelnemer Woonplaats type trekker 1e trek 2e trek totaal
1  Lijkele ter Schuur  Oudehorne  John Deere 2130 100 88,5 188,5
2  Jolanda Andela  Oudemirdum  Fiat 850 92,9 90,85 183,75
3  Sjoerd de Vries  De Knipe  Leyland 272 92,4 89,38 181,78
4  Fokke de Vries  De Knipe  Same Saturno 80 95,52 85,19 180,71
5  Arnout Bouma  Oudemirdum  Farmall 93,15 87,2 180,35
6  Broer Burghgraef  Parrega  Fiat Someca 800 92,55 86,65 179,2
7  Marcel Schoppen  Jubbega  Fiat Someca 615 89,41 76,24 165,65
8  D. Stellingwerf  Nijemirdum  Leyland 285 90,68 70,4 161,08
9  Rick Wiena  Oosterzee  Renault 551 88,18 70,4 158,58
10  Gjalt Bouius  Jistrum  Fiat 850 89,04 69,25 158,29
11  Maaike Langeraap  Oudemirdum  Fordson Power M. 87,63 70,1 157,73
12  Wytse Minnema  Gaast  Volvo 350 71,47 68,94 140,41
13  Simon de Leeuw  Nieuwebrug  Inter 845XL 73,9 64,87 138,77
14  S. v.d. Linden  Nieuwehorne  Fendt Favorit 3S 68,83 62,54 131,37
15  Atze v.d. Wijk  Boelenslaan  Inter 946 97,12 80,36 DIS.
16  Alida Reitsma  Oudga  Ford 7000 91,62 90,77 DIS.
 
3500 tot 4500 standaard
Startlijst trekkertrek Harich 2015
eind plaats Naam deelnemer Woonplaats type trekker 1e trek 2e trek 3e trek. totaal
1  Ruben Veenstra  de Knipe  Inter 1046 100 110 89,32 299,3
2  Jacob Methorst  Jubbega  Valmet 705 100 110 89,14 299,1
3  Wander Bruinsma  Oudemirdum  Inter 1046 100 110 88,52 298,5
4  Jelle Sj. Wiersma  Oudemirdum  Inter 1046 100 110 87,19 297,2
5  Wieger Wiekel  Molkwerum John Deere 4020 100 101   201
6  Jan Zeinstra  Workum  Inter 1055 94,12 96,62   190,7
7  Hindrik de Boer  Kolderwolde  Inter 1055 86,9 98,18   185,1
8  Wessel Tadema  Nieuwehorne  Deutz 100 06 92,98 90,89   183,9
9  Bouke J. Hoekstra  Harlingen  Mb trac 900 90,9 90,08   181
10  Douwe Bakker   It Heidenskip Volvo BM 700 88,15 89,36   177,5
11  Joost Röling  Rotstergaast  Unimog 406 70,02 92,37   162,4
12      Inter 69,78 63,71   133,5
4500 tot 5500 standaard
Startlijst trekkertrek Harich 2015
eind plaats Naam deelnemer Woonplaats type trekker 1e trek 2e trek 3e trek. totaal
1  Marieke v.d. Wal  Rottum  Inter 1046 100 79,86 90,9 270,8
2  Henry Tingen  Haulerwijk  Ford 8210 100 79,86 90,03 269,9
3  Mark Andela  Oudemirdum  Fiat 1300S 97,18 82,18   179,4
4  Cath.Bruinsma  Balk  Inter 1046 100 78,92   178,9
5  Franke v.d. Lei   De Wilp  John Deere 3130 98,56 75,83   174,4
6  Tjitze Tadema  Nieuwehorne  Deutz 100 06 100 71,83   171,8
7  Stefan Houweling   Grootegast  Inter 1246 91,18 77,66   168,8
8  Jetze Dijkstra  Warns  Ford 9600 90,61 77,16   167,8
9  Rudy Abma  Nyhuzum   Inter 1046 90,35 77,09   167,4
10  Popke de Boer   Selbaldeburen  Inter 856XL 100 66,5   166,5
11  Pieter Rusken  Oudehorne  Fendt 12 S 89,81 70,72   160,5
12  Evert Nadema  Nijemirdum  Valmet 6400 93,22 64,18   157,4
13  Jeroen Postema  Zevenhuizen  John Deere 4040 88,51 67,25   155,8
14      Mc Cormick 86,8 67,21   154
15  Henk Smits  Noordwijk   Volvo bm 800 82,8 69,54   152,3
16  Henk Sinia  Marum  Inter 1056 84,26 64,5   148,8
17  S. Postma   Nijemirdum   Fendt-4 55 67,22   122,2
18  Sierd de Jong  Rijs  Claas Arion 430-4 70,98 45,09   116,1
19  Hans Hak  Oudehaske  New Holland 8340 36,5 75,72   112,2
20  Hendrik Brouwer  Boelenslaan  Inter 1246 100     100
21  Kees Minnema  It Heidenskip  bn Volvo 800 100 82,69   DIS.
 
 
 
 
 
 
 
Trekkertrek Oudemirdum